
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
6900375168
Каталожний номер
01026326B
Опис позиції
Сальник диференціала FORD TRANSIT 42X75X11.5 FPM B1BASL2.5SFRDX46 (вир-во Corteco) 01026326B (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 01026326B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 12 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.07 |
| Висота паковання (мм) | 10 |
| Довжина паковання (мм) | 100 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900375168 |
| Ширина паковання (мм) | 100 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
- Ціна: 655,20 ₴

