
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
6900375182
Каталожний номер
01026401B
Опис позиції
Сальник коробки передач BMW 52X68X8 ACM B1BASLRSX2 (вир-во Corteco) 01026401B (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 01026401B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 52 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Сумісність з маркою | Ford, BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, Transit, Z8, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.028 |
| Висота паковання (мм) | 10 |
| Довжина паковання (мм) | 75 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900375182 |
| Ширина паковання (мм) | 75 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
- Ціна: 429,10 ₴

