
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
6900375218
Каталожний номер
01026708B
Опис позиції
Сальник коробки передач 24X38X6 ACM BARD (вир-во Corteco) 01026708B (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 01026708B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 38 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Jetta, Octavia, Yeti, Eos, Passat, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Fox, Lupo, Toledo, A1, Touran, A3, UP!, Golf, Roomster, Altea, Cordoba, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.0116 |
| Висота паковання (мм) | 10 |
| Довжина паковання (мм) | 50 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900375218 |
| Ширина паковання (мм) | 50 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
- Ціна: 175,70 ₴

