
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
6900375267
Каталожний номер
01029132B
Опис позиції
Сальник диференціалу RENAULT BASLRDX7 27.95X56X7 ACM (вир-во Corteco) 01029132B (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 01029132B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Volvo, Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Interstar, S40, V40, 19, Laguna, Primastar, Solenza, Scenic, Space Star, 21, Carisma, Kangoo, Clio, Logan, Megane, Super 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.028 |
| Висота паковання (мм) | 10 |
| Довжина паковання (мм) | 80 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900375267 |
| Ширина паковання (мм) | 80 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
- Ціна: 173,60 ₴

