
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
6900375285
Каталожний номер
01029609B
Опис позиції
Сальник коробки передач (вир-во Corteco) 01029609B (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 01029609B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 15 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.005 |
| Висота паковання (мм) | 10 |
| Довжина паковання (мм) | 50 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900375285 |
| Ширина паковання (мм) | 50 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
- Ціна: 318,50 ₴

