
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
4610304519
Каталожний номер
01029717B
Опис позиції
Сальник штока КПП MB B1BASL 12X18X5.6 ACM (вир-во Corteco) 01029717B (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 01029717B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 18 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS, C-Class, 124, Sprinter, SL, T1, R-Class, CLC-Class, SLR, A-Class, G-Class, Golf, S-Class, Viano, T1/TN, Vito |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.05 |
| Висота паковання (мм) | 10 |
| Довжина паковання (мм) | 55 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 4610304519 |
| Ширина паковання (мм) | 55 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
- Ціна: 160,30 ₴

