
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
6900375365
Каталожний номер
01030118B
Опис позиції
Сальник коробки передач (вир-во Corteco) 01030118B (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 01030118B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 24 мм |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Volkswagen, Audi, Fiat, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | Bora, Jetta, Octavia, Yeti, Eos, Passat, Superb, Caddy, Polo, Expert, Fabia, Leon, Fox, Lupo, Toledo, A1, Touran, A3, Transporter, TT, Golf, Roomster, Alhambra, Altea, Cordoba, Corrado, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.01 |
| Висота паковання (мм) | 10 |
| Довжина паковання (мм) | 50 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900375365 |
| Ширина паковання (мм) | 50 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
- Ціна: 161,70 ₴

