
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
6900375387
Каталожний номер
01030363B
Опис позиції
Сальник КПП FORD TRANSIT 91-00 40X58X8.8 ACM B1BASLRSX2 (вир-во Corteco) 01030363B (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 01030363B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 9 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 58 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Renault, Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Transit, Scenic, Scorpio, Transit Tourneo, Kangoo, Sierra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.036 |
| Висота паковання (мм) | 14 |
| Довжина паковання (мм) | 78 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900375387 |
| Ширина паковання (мм) | 74 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
- Ціна: 228,20 ₴

