
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
4610304548
Каталожний номер
01031067B
Опис позиції
Сальник КПП VAG 16X24X6 NBR BASL (вир-во Corteco) 01031067B (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 01031067B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 24 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mazda, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | 80, Superb, 100, Coupe, Quattro, Fabia, A4, A5, A6, A8, MX-5, Passat, RX-7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.0177 |
| Висота паковання (мм) | 10 |
| Довжина паковання (мм) | 55 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 4610304548 |
| Ширина паковання (мм) | 55 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
- Ціна: 156,80 ₴

