Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46131272846
Каталожний номер
03002291
Опис позиції
Радіатор охолодження A4/A5/Q5 32i/27TD/30TD AT (вир-во Van Wezel) 03002291 (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Код запчастини | 03002291 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 720 мм |
| Ширина ядра радіатора | 477 мм |
| Глибина ядра радіатора | 36 мм |
| Сумісність з маркою | Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Q5, A4, A5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 7.43 |
| Висота паковання (мм) | 190 |
| Довжина паковання (мм) | 1000 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131272846 |
| Ширина паковання (мм) | 590 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |
- Ціна: 5 286,60 ₴

