
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46131272909
Каталожний номер
03005173
Опис позиції
Радіатор кондиціонера A4/PASSAT 19TDI/25TDI 97- (вир-во Van Wezel) 03005173 (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Код запчастини | 03005173 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Діаметр вихідного отвору | 13 мм |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 565 мм |
| Ширина ядра радіатора | 420 мм |
| Глибина ядра радіатора | 20 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Passat, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 2 |
| Висота паковання (мм) | 120 |
| Довжина паковання (мм) | 500 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131272909 |
| Ширина паковання (мм) | 850 |
| код УКТЗЕД | 8418991000 |
- Ціна: 3 371,40 ₴

