
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46131235449
Каталожний номер
03013711
Опис позиції
Радіатор масляний AUDI A4, A6; VW TOUAREG (вир-во Van Wezel) 03013711 (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Код запчастини | 03013711 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 110 мм |
| Ширина ядра радіатора | 70 мм |
| Глибина ядра радіатора | 75 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Phaeton, Touareg, A4, A6, A8, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.77 |
| Висота паковання (мм) | 110 |
| Довжина паковання (мм) | 180 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131235449 |
| Ширина паковання (мм) | 110 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |
- Ціна: 2 318,40 ₴

