
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
5310870966
Каталожний номер
03015130
Опис позиції
Радіатор кондиціонера VAG 1J0 820 413 N (Ви-во Van Wezel) 03015130 (Kr)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Код запчастини | 03015130 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 540 мм |
| Ширина ядра радіатора | 360 мм |
| Глибина ядра радіатора | 20 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, A3, Octavia, Leon, TT, Golf, New Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 5.12 |
| Висота паковання (мм) | 200 |
| Довжина паковання (мм) | 500 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 5310870966 |
| Ширина паковання (мм) | 900 |
| код УКТЗЕД | 8418991000 |
- Ціна: 3 069,90 ₴

