
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
38871099318
Каталожний номер
7706А
Опис позиції
Підшипник 7706А наруж. зад.ступ. ЗАЗ (RIDER) 7706А
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7706А |
| Вага | 0.1 кг. |
| Висота | 30 см |
| Код товару | 38871099318 |
- Ціна: 373,80 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

