
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
3235889846
Каталожний номер
264330100121DK
Опис позиції
Трос газу Еталон Е-1, I-van, TATA L=1,83 м <ДК> 264330100121DK
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Трос газу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 264330100121DK |
| Вага | 1.1 кг. |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 10 мм |
| Код товару | 3235889846 |
| Ширина | 1830 см |
- Ціна: 380,80 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

