
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
06351000693
Каталожний номер
33104.3506025
Опис позиції
Шланг гальмівний ГАЗ 33104 ВАЛДАЙ 550мм задній (гайка,гайка) 33104.3506025
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Довжина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кросс-номери | GAZ 331043506025 |
| Сумісність з маркою | ГАЗ |
| Сумісність з моделлю | Valdaj |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 33104.3506025 |
| Вага | 0.31 кг. |
| Висота | 25 см |
| Код товару | 06351000693 |
| Ширина | 470 см |
- Ціна: 471,10 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

