
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
17881032039
Каталожний номер
6РК 1115
Опис позиції
Ремінь 6РК-1115 генератора ВАЗ 2110-2112 (RIDER) 6РК 1115
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6РК 1115 |
| Вага | 0.11 кг. |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 220 мм |
| Код товару | 17881032039 |
| Ширина | 410 см |
- Ціна: 281,40 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

