
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
23241135620
Каталожний номер
1221-2300000
Опис позиції
Р/к заднього моста МТЗ 1221 (6 наїм.) (пр-во Рось-гума) 1221-2300000
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Рось-Гума |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1221-2300000 |
| Вага | 0.302 кг. |
| Висота | 1 см |
| Довжина | 450 мм |
| Код товару | 23241135620 |
| Ширина | 470 см |
- Ціна: 416,50 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

