
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
69341029503
Каталожний номер
2217-3414056
Опис позиції
Наконечник тяги рульової ГАЗ 3302,2217 правий (RIDER) 2217-3414056
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кросс-номери | GAZ 22173414056 |
| Сумісність з маркою | ГАЗ |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з моделлю | Sobol, Valdaj, Gazelle, Volga, Volga Siber |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2217-3414056 |
| Вага | 0.68 кг. |
| Висота | 110 см |
| Код товару | 69341029503 |
| Ширина | 130 см |
- Ціна: 315,70 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

