
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
371157563
Каталожний номер
DK B2-27W-STD
Опис позиції
Фара LED додаткова 27W СТАНДАРТ <ДК> DK B2-27W-STD
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DK B2-27W-STD |
| Вага | 0.395 кг. |
| Висота | 140 см |
| Довжина | 70 мм |
| Код товару | 371157563 |
| Ширина | 130 см |
- Ціна: 457,10 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

