
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
1713568928
Каталожний номер
DK-1302
Опис позиції
Патрубок радіатора ВАЗ 2101 з алюм. радіатором (компл. 4 шт.) <ДК> DK-1302
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DK-1302 |
| Вага | 1.09 кг. |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 120 мм |
| Код товару | 1713568928 |
| Ширина | 380 см |
- Ціна: 378 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

