
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
17131008739
Каталожний номер
DK-1355
Опис позиції
Патрубок радіатора ВАЗ 2105 з алюм. радіатором (компл. 4 шт.) СТАНДАРТ <ДК> DK-1355
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DK-1355 |
| Вага | 0.695 кг. |
| Висота | 80 см |
| Довжина | 100 мм |
| Код товару | 17131008739 |
| Ширина | 450 см |
- Ціна: 378 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

