
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
23371027479
Каталожний номер
ФПГ-100
Опис позиції
Фара МТЗ робоча галоген. ламп. у пластм. корпусі <ДК> ФПГ-100
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ФПГ-100 |
| Вага | 0.2 кг. |
| Висота | 95 см |
| Довжина | 160 мм |
| Код товару | 23371027479 |
| Ширина | 165 см |
- Ціна: 358,40 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

