
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
038818
Каталожний номер
1987949095
Опис позиції
Ремінь зубч. ГРМ ВАЗ 2108,2109,2110,2111 Z=111 (пр-во Bosch) 1987949095
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 1 987 949 095 |
| Сумісність з маркою | Богдан |
| Сумісність з моделлю | 2111, Priora, 112, 2310, 110, Oka, 111, 2110 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1987949095 |
| Вага | 0.16 кг. |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 210 мм |
| Код товару | 038818 |
| Ширина | 230 см |
- Ціна: 449,40 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

