
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
1737454
Каталожний номер
1987302049
Опис позиції
Лампа фарная А 12-60+55 ВАЗ H4 plus 50 ближн., дальн. світло (пр-во Bosch) 1987302049
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 1 987 302 049 |
| Цоколь | H4 |
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1987302049 |
| Вага | 0.033 кг. |
| Висота | 45 см |
| Довжина | 45 мм |
| Код товару | 1737454 |
| Ширина | 70 см |
- Ціна: 284,90 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

