
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
1237872031
Каталожний номер
П312-3709000
Опис позиції
Перемикач світла УАЗ центральний (П-312) П312-3709000
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | УАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | П312-3709000 |
| Вага | 0.12 кг. |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 40 мм |
| Код товару | 1237872031 |
| Ширина | 100 см |
- Ціна: 454,30 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

