
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
3513795674
Каталожний номер
DK-1342
Опис позиції
Патрубок радіатора МОСКВИЧ 2141 (к-т 4шт) <ДК> DK-1342
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DK-1342 |
| Вага | 1.113 кг. |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 160 мм |
| Код товару | 3513795674 |
| Ширина | 330 см |
- Ціна: 394,80 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

