
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
19291153740
Каталожний номер
D110135
Опис позиції
Опора кульова ВАЗ НИВА, ВАЗ 1200-1600 72 - перед. міст верх. (Пр-во DENCKERMANN) D110135
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | D110135 |
| Місце встановлення | Верхня |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | Niva, 2102, 2104, 2105, 2106 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | D110135 |
| Вага | 0.645 кг. |
| Висота | 80 см |
| Код товару | 19291153740 |
| Ширина | 100 см |
- Ціна: 287,70 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

