
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
19341106421
Каталожний номер
26057
Опис позиції
Пильник ШРУСа зовнішній. ВАЗ (Пр-во GKN) 26057
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | GKN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 26057 |
| Вага | 0.245 кг. |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 100 мм |
| Код товару | 19341106421 |
| Ширина | 170 см |
- Ціна: 387,80 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

