
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
69131139448
Каталожний номер
TP.1378
Опис позиції
Патрубок радіатора ГАЗ 3302 (дв.405) (компл. 5 шт.) (TEMPEST) TP.1378
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tempest |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TP.1378 |
| Вага | 0.93 кг. |
| Висота | 70 см |
| Довжина | 190 мм |
| Код товару | 69131139448 |
| Ширина | 300 см |
- Ціна: 502,60 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

