
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
6900260369
Каталожний номер
1987479112
Опис позиції
Рідина гальмівний. DOT4 HP 0,5 L (пр-во Bosch) 1987479112
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1987479112 |
| Вага | 0.618 кг. |
| Висота | 160 см |
| Довжина | 80 мм |
| Код товару | 6900260369 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 363,30 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

