
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
49371126234
Каталожний номер
64193NBS
Опис позиції
Лампа фарная H4 12V 60/55W P43t NIGHT BREAKER SILVER (+100) (пр-во OSRAM) 64193NBS
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 64193NBS |
| Цоколь | H4 |
| Виробник | Osram |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 64193NBS |
| Вага | 0.015 кг. |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 40 мм |
| Код товару | 49371126234 |
| Ширина | 40 см |
- Ціна: 313,60 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

