
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
6937854196
Каталожний номер
402.3707245-01
Опис позиції
Дріт запалювання ЗМЗ 402 ЕPDM компл. <ДК> 402.3707245-01
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 402.3707245-01 |
| Вага | 0.3 кг. |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 200 мм |
| Код товару | 6937854196 |
| Ширина | 300 см |
- Ціна: 433,30 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

