
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
3513795672
Каталожний номер
DK-1341
Опис позиції
Патрубок радіатора МОСКВИЧ 2140 (к-т 4шт) <ДК> DK-1341
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DK-1341 |
| Вага | 1.13 кг. |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 200 мм |
| Код товару | 3513795672 |
| Ширина | 340 см |
- Ціна: 444,50 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

