
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
46101191289
Каталожний номер
527.291
Опис позиції
Герметик Dirko +300 (СІРИЙ) 70ML (пр-во Elring) 527.291
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 527.291 |
| Вага | 0.08 кг. |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 40 мм |
| Код товару | 46101191289 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 160 см |
- Ціна: 336 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

