
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
46371109152
Каталожний номер
62261SBP
Опис позиції
Лампа фарная H7 12V 80W PX26d Super Bright Premium (1шт) (пр-во OSRAM) 62261SBP
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 62261SBP |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Цоколь | PX26D |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 62261SBP |
| Вага | 0.015 кг. |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 30 мм |
| Код товару | 46371109152 |
| Стан | Нове |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 316,40 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

