
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
46004283
Каталожний номер
6PK745
Опис позиції
Ремінь поликлин. ВАЗ (пр-во DAYCO) 6PK745
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DAYCO |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 6PK745 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Volkswagen, Audi, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | Niva, Beetle, Jetta, Octavia, Passat, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Tiguan, Lupo, Toledo, Rapid, A1, Touran, A3, UP!, Golf, Q3, Scirocco, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6PK745 |
| Вага | 0.1 кг. |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 100 мм |
| Код товару | 46004283 |
| Ширина | 300 см |
- Ціна: 349,30 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

