
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
4410860264
Каталожний номер
RD298
Опис позиції
Фільтр масляний БОГДАН, ISUZU (RIDER) RD298
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RD298 |
| Вага | 1.016 кг. |
| Висота | 130 см |
| Довжина | 125 мм |
| Код товару | 4410860264 |
| Ширина | 125 см |
- Ціна: 445,20 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

