
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
1037235
Каталожний номер
СТ230К-3708600-01
Опис позиції
Привід старт. ЗІЛ <ДК> СТ230К-3708600-01
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | СТ230К-3708600-01 |
| Вага | 0.55 кг. |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 60 мм |
| Код товару | 1037235 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 412,30 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

