
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
46371109156
Каталожний номер
64137L
Опис позиції
Лампа розжарювання HY21W 12V 21W (пр-во OSRAM) 64137L
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 64137L |
| Виробник | Osram |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 64137L |
| Вага | 0.001 кг. |
| Висота | 10 см |
| Код товару | 46371109156 |
| Стан | Нове |
| Ширина | 40 см |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 10 мм |
- Ціна: 402,50 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

