
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
48021108292
Каталожний номер
антикор
Опис позиції
Мастика Автоантикор (Резино-бітум) (банку 1,8 кг) STANDARD антикор
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | антикор |
| Вага | 1.987 кг. |
| Висота | 135 см |
| Довжина | 150 мм |
| Код товару | 48021108292 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 155 см |
- Ціна: 424,20 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

