
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
0437501434
Каталожный номер
6012.3708600
Описание позиции
Привод старт. ГАЗ с дв.ЗМЗ 406.10, 405.10, а/м УАЗ с дв.ЗМЗ 409.10 (редукторный) <ДК> 6012.3708600
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в любую точку Украины, всеми доступными курьерскими службами по лучшим ценам!
Способы оплаты
- Наложенный платеж - оплата при получении в курьерской службе.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6012.3708600 |
| Вага | 0.34 кг. |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 60 мм |
| Код товару | 0437501434 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 100 см |
- Ціна: 454,30 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

