
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
12351209499
Каталожний номер
469-3501090
Опис позиції
Колодка гальмівний. УАЗ 452,469,3160 (КЛЕПАННАЯ, довга накладка) 469-3501090
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | УАЗ |
| Код запчастини | 469-3501090 |
| Довжина | 50 мм |
| Сумісність з маркою | УАЗ |
| Сумісність з моделлю | Hunter, 3151, 31512 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 469-3501090 |
| Вага | 0.682 кг. |
| Висота | 120 см |
| Код товару | 12351209499 |
| Ширина | 250 см |
- Ціна: 621,60 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

