
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
32111001166
Каталожний номер
252518130139RD
Опис позиції
Фільтр масляний ЕТАЛОН, TATA Е-3 (RIDER) 252518130139RD
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 252518130139RD |
| Вага | 0.76 кг. |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 100 мм |
| Код товару | 32111001166 |
| Ширина | 220 см |
- Ціна: 406 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

