
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
018278
Каталожний номер
DK-8206
Опис позиції
Дзеркало бокове ГАЗ 300х180 сферич. (з підігр.) <ДК> DK-8206
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DK-8206 |
| Вага | 0.55 кг. |
| Висота | 180 см |
| Довжина | 55 мм |
| Код товару | 018278 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 300 см |
- Ціна: 359,10 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

