
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
1737439
Каталожный номер
1987301040
Описание позиции
Лампа фарная А 12-60+55 ВАЗ H4 plus 60 ближн., дальн. свет (пр-во Bosch) 1987301040
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в любую точку Украины, всеми доступными курьерскими службами по лучшим ценам!
Способы оплаты
- Наложенный платеж - оплата при получении в курьерской службе.
- Оплата на карту Приват банка
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 1 987 301 040 |
| Цоколь | H4 |
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1987301040 |
| Вага | 0.035 кг. |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 70 мм |
| Код товару | 1737439 |
| Ширина | 130 см |
- Ціна: 310,80 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

