
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
32951208110
Каталожный номер
RD281305h002
Описание позиции
Фильтр воздушный Богдан Е-1, HYUNDAI HD45,HD65,HD72,HD78 04- (RIDER) RD281305h002
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в любую точку Украины, всеми доступными курьерскими службами по лучшим ценам!
Способы оплаты
- Наложенный платеж - оплата при получении в курьерской службе.
- Оплата на карту Приват банка
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RD281305h002 |
| Вага | 0.7 кг. |
| Висота | 200 см |
| Довжина | 290 мм |
| Код товару | 32951208110 |
| Ширина | 200 см |
- Ціна: 476 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

