
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
12351006975
Каталожный номер
3151-3502040-20
Описание позиции
Цилиндр торм. раб. задн. УАЗ 452,469 нов. обр. d=25 мм. (RIDER) 3151-3502040-20
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3151-3502040-20 |
| Вага | 0.6 кг. |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 90 мм |
| Код товару | 12351006975 |
| Ширина | 100 см |
- Ціна: 459,20 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

