
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
1237914208
Каталожний номер
71.3716010/11-01
Опис позиції
Ліхтар УАЗ задн. LED 12В (біле скло) <ДК> 71.3716010/11-01
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 71.3716010/11-01 |
| Вага | 0.61 кг. |
| Висота | 80 см |
| Довжина | 120 мм |
| Код товару | 1237914208 |
| Ширина | 200 см |
- Ціна: 359,80 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

