
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
01131139457
Каталожний номер
TP.1387
Опис позиції
Патрубок радіатора КАМАЗ (компл. 3 шт.) (TEMPEST) TP.1387
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tempest |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TP.1387 |
| Вага | 0.99 кг. |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 170 мм |
| Код товару | 01131139457 |
| Ширина | 320 см |
- Ціна: 508,20 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

